02100BK11045-C - Zebra 4.33" x 1,476' 2100 Wax Ribbon
Part #:
02100BK11045-C
Product Description
ZEBRA 2100 WAX RIBBON, 110MM X 450M, 4.33" X 1476', 1" CORE, 12 ROLLS PER CASE, PRICED PER CASE
See Pricing
Save 20%
MFG Part Number
02100BK11045-C
Ribbon Width
4.33"
Core Size
1" Core