02100BK11090-R - Zebra 4.33" x 2,955' 2100 Wax Ribbon (Each)
Part #:
02100BK11090-R
Product Description
WAX RIBBON,4.33"X 110MM SINGLEROLL
See Pricing
Save 20%
MFG Part Number
02100BK11090-R
Ribbon Width
4.33"
Ribbon Length
2,955'
Core Size
1" Core