02100BK13145-EA - Zebra 5.16" x 1,476' 2100 Wax Ribbon (Roll)
Part #:
02100BK13145-EA
Product Description
ZEBRA, CONSUMABLES, 2100 WAX RIBBON, 131MM X 450M, 5.16" X 1476', 1" CORE, SINGLE ROLL
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 02100BK13145 Ribbon
Zebra 5.16" x 1,476' 2100 Wax Ribbon (Roll) - 02100BK13145
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 02100BK13145 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
02100BK13145
Ribbon Width
5.16"
Core Size
1" Core