02100BK15690 - Zebra 6.16" x 2,955' 2100 Wax Ribbon (Case)
Part #:
02100BK15690
Product Description
ZEBRA, CONSUMABLES, 2100 WAX RIBBON FOR USE IN ZEBRA PRINT ENGINES, 6.16"(156MM) X 2955'(900M), 6 ROLLS PER CASE, PRICED PER CASE
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 02100BK15690 Ribbon
Zebra 6.16" x 2,955' 2100 Wax Ribbon (Case) - 02100BK15690
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 02100BK15690 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
02100BK15690
Ribbon Width
6.16"
Ribbon Length
2,955'
Core Size
1" Core