03200BK15645-EA - Zebra 6.16" x 1,476' 3200 Wax/Resin Ribbon (Roll)
Part #:
03200BK15645-EA
Product Description
ZEBRA 3200 WAX/RESIN RIBBON, 156MM X 450M, 6.16" X 1476', 1" CORE, SINGLE ROLL
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 03200BK15645 Ribbon
Zebra 6.16" x 1,476' 3200 Wax/Resin Ribbon (Roll) - 03200BK15645
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 03200BK15645 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
03200BK15645
Product Type
Ribbon
Ribbon Width
6.16"
Ribbon Length
1,476'
Core Size
1" Core