03200BK17445 - Zebra 6.85" x 1,476' 3200 Wax/Resin Ribbon (Case)
Part #:
03200BK17445
Product Description
ZEBRA, CONSUMABLES, 3200 WAX/RESIN RIBBON, 174MM X 450M, 6.85" X 1476', 1" CORE, 6 ROLLS PER CASE
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 03200BK17445 Ribbon
Zebra 6.85" x 1,476' 3200 Wax/Resin Ribbon (Case) - 03200BK17445
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 03200BK17445 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
03200BK17445
Ribbon Width
6.85"
Core Size
1" Core