03200GS11007 - Zebra 4.33" x 244' 3200 Wax/Resin Ribbon (Case)
Part #:
03200GS11007
Product Description
ZEBRA, CONSUMABLES, 3200 WAX/RESIN RIBBON, 110MM X 74M, 4.3" X 244', 0.5" CORE, 12 ROLLS PER CASE, PRICED PER CASE
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 03200GS11007 Ribbon
Zebra 4.33" x 243' 3200 Wax/Resin Ribbon (Case) - 03200GS11007
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 03200GS11007 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
03200GS11007
Ribbon Width
4.33"
Ribbon Length
244'
Core Size
0.5" Core