05095BK22045 - Zebra 8.66" x 1,476' 5095 Resin Ribbon (Case)
Part #:
05095BK22045
Product Description
ZEBRA, CONSUMABLES, 5095 RESIN RIBBON, 220MM, 8.66" X 1476', 1" CORE, 6 ROLLS PER CASE
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 05095BK22045 Ribbon
Zebra 8.66" x 1,476' 5095 Resin Ribbon (Case) - 05095BK22045
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 05095BK22045 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
05095BK22045
Ribbon Width
8.66"
Core Size
1" Core