05095GT11030 - Zebra 4.33" x 984' 5095 Resin Ribbon (Case)
Part #:
05095GT11030
Product Description
ZEBRA AIT, RIBBON, 110MM X 300M(4.33"X 984'), 5095 RESIN, 25.4MM(1") CORE, 24 RPC, PRICED PER CASE
See Pricing
Save 20%
Product Description
Zebra 05095GT11030 Ribbon
Zebra 4.33" x 984' 5095 Resin Ribbon (Case) - 05095GT11030
Looking for a different size or type of Zebra printer ribbon? Explore all Zebra thermal ribbons
Interested in corporate pricing on the Zebra 05095GT11030 Ribbon? Let us know below!
MFG Part Number
05095GT11030
Ribbon Width
4.33"
Ribbon Length
984'
Core Size
1" Core